פדיקור / רפואי

פדיקור הוא טיפול יופי הכולל טיפול בכפות הרגליים וציפורני הרגליים

הוא כולל מגוון טיפולים אצלנו בקליניקה בראש העין כמו פילינג לעור, מריחת קרמים ושמנים להענקת לחות לכפות הרגליים, גזירת ציפורניים ועיצובן לצורה רצויה, מריחת לק לציפורניים ומתן עיסויי כף הרגל.

פדיקור חשוב כי הוא עוזר לשמור על כפות הרגליים והציפורניים שלך נקיות, בריאות ומושכות.

היתרונות של פדיקור כוללים

שיפור זרימת הדם

הורדת נפיחות ברגליים

סיכון מופחת לזיהומי ציפורניים והסרת עור יבש

ועוזרים לך להימנע מפיתוח מצבים בריאותיים מסוימים כמו כף רגל או זיהומים פטרייתיים

פדיקור יכול גם לעזור להקל על מתח על ידי מתן טיפול עיסוי לכפות הרגליים שלך

פדיקור הוא טיפול קוסמטי בכפות הרגליים ובציפורניים. זה נעשה בדרך כלל בסלון ציפורניים כמו אצלינו ליאון קוסמטיקס על ידי קוסמטיקאית ציפורניים מיומנת. הפדיקור כולל גזירת ציפורניים ושיוק ציפורניים, טיפול בציפורניים, הסרת יבלות, עיסוי כף הרגל, פילינג של כפות הרגליים והרגל התחתונה באמצעות קרצוף רגליים או אבן ספוג, מריחת מוצרי כף הרגל כגון קרם או שמן להענקת לחות העור בכפות הרגליים. ורגליים.

פדיקור הוא חלק חשוב מהיגיינה נכונה מכיוון שהוא מפחית חיכוך שמוביל לשלפוחיות ובעיות אחרות. פדיקור עוזר גם למנוע התפשטות פטריית כף הרגל של אתלט דרך משטחים משותפים כמו חדרי הלבשה.

מהלך הטיפול

השרייה במים חמים עם מלח או מלחי אפסום למשך כ-10 דקות, גזירת ציפורניים עם קוצץ או מספריים, שיוף ציפורניים לעיצובן למראה אסטטי. השלב הבא הוא להסיר יבלות מהעקבים עם אבן ספוג או מקרצף לרגליים. לסיום הפדיקור משרים את רגליו של האדם באמבט רגליים המכיל מים חמימים ושמנים אתריים למשך כ-10 דקות לפני ייבוש

פדיקוריסט איכותי ידע להדריך את המטופלים

מעבר לטיפולים עצמם, פדיקוריסט איכותי ידע להדריך את המטופלים והמטופלות לגבי איך לשמור על בריאות כף הרגל וכיצד להימנע מביקורים נוספים בקליניקה בעקבות התפתחות הבעיות בשנית. למשל, הוא ידע להנחות כיצד להימנע מבעיות של ריח רע מהרגליים ומהזעת יתר, כיצד לגזור ולטפח את הציפורניים בבית על מנת להימנע מציפורן חודרנית, אילו תכשירים לרכוש על מנת לטפל בפטרת הציפורניים וכו’. פדיקוריסט מקצועי אף יכול להמליץ למטופלות אילו נעלי עקב מתאימות עבורן ביותר, בהתאמה מלאה לצורת כף הרגל והאנטומיה שלהן.

מחיר טיפול: ₪150

השאירו פרטים ונחזור
אליכם בהקדם

טיפולים קשורים